Dziś jest wtorek, 15.06.2021, imieniny Jolanty, Wita
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » DZIEŃ KOBIET - grupa V

DZIEŃ KOBIET - grupa V

IMG_7910 (2)

"Dziś składamy wszystkim Paniom niziutkie ukłony,

rozdajemy w dniu Ich święta laurek miliony...

       ...Już z kwiaciarni wykupione wszystkie tulipany,

      Mamom, Babciom, Koleżankom bukieciki damy."

Z okazji przypadającego 8 marca Dnia Kobiet – dzieci z grupy V pod kierunkiem wych. Elżbiety Bartosik przygotowały program artystyczny z życzeniami dla wszystkich Kobiet i Dziewczynek. Pięciolatki dedykowały Im wiersze, piosenki, układy taneczne, grały też na instrumentach. „Niedźwiadki” 5 marca wystąpiły w obecności Pani Dyrektor Agnieszki Mozio, która złożyła wszystkim Paniom okolicznościowe życzenia.  Cała społeczność przedszkolna oraz rodzice mogli obejrzeć występ pięciolatków online w poniedziałek w Dniu Kobiet.

                                                                                                                                                   E.B.

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności