Dziś jest niedziela, 29.01.2023, imieniny Franciszka, Zdzisława
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W PRZEDSZKOLU

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W PRZEDSZKOLU

Wojt sklada zyczenia pracownikom przedszkola

12 października dzieci z gr. VII wystąpiły przed całą społecznością przedszkolną na czele z p. dyrektor – A. Mozio oraz zaproszonymi gośćmi: Wójtem Gminy Malanów - p. I. Augustyniakiem oraz przedstawicielkami Rady Rodziców – p. A. Toms – Mitchell oraz p. A. Urban. Okazją do występu 5 i 6-latków był zbliżający się Dzień Edukacji Narodowej obchodzony corocznie 14 października. Przedszkolaki wierszem oraz piosenką chciały podkreślić rolę wychowania przedszkolnego w rozwoju dzieci oraz podziękować wszystkim pracownikom przedszkola za ich codzienną pracę, zaangażowanie, serce oraz trud wychowania. Na koniec z głębi małych serduszek popłynęły do wszystkich gorące życzenia.

E.Cz.