Dziś jest środa, 21.02.2024, imieniny Eleonory, Kiejstuta
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Dzień Edukacji Narodowej w przedszkolu

Dzień Edukacji Narodowej w przedszkolu

Wojt sklada zyczenia pracownikom przedszkola

12 października dzieci z gr. VII wystąpiły przed całą społecznością przedszkolną na czele z p. dyrektor – A. Mozio oraz zaproszonymi gośćmi: Wójtem Gminy Malanów - p. I. Augustyniakiem oraz przedstawicielkami Rady Rodziców – p. A. Toms – Mitchell oraz p. A. Urban. Okazją do występu 5 i 6-latków był zbliżający się Dzień Edukacji Narodowej obchodzony corocznie 14 października. Przedszkolaki wierszem oraz piosenką chciały podkreślić rolę wychowania przedszkolnego w rozwoju dzieci oraz podziękować wszystkim pracownikom przedszkola za ich codzienną pracę, zaangażowanie, serce oraz trud wychowania. Na koniec z głębi małych serduszek popłynęły do wszystkich gorące życzenia.

E.Cz.

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności