Dziś jest czwartek, 15.04.2021, imieniny Anastazji, Wacława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - grupa V

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - grupa V

IMG_7122 (2)

14 października (w rocznicę powołania w 1773r. Komisji Edukacji Narodowej) w Polsce przypada Dzień Edukacji Narodowej. Od 1982r. to święto wszystkich pracowników oświaty i jest uroczyście obchodzone w instytucjach z nią związanych. Dzieci z grupy V - „Niedźwiadki” pod kierunkiem wychowawczyni E. Bartosik przygotowały program artystyczny będący podziękowaniem i życzeniami dla wszystkich pracowników naszego przedszkola. W związku z sytuacją epidemiczną w kraju i obowiązującymi obostrzeniami tegoroczna uroczystość miała odmienny charakter. Pięciolatki recytowały, śpiewały, tańczyły i grały na instrumentach jedynie w obecności dyrektor p. A. Mozio składając wszystkim na jej ręce życzenia wdzięczności za codzienny trud i zaangażowanie. Podczas  uroczystości p. dyrektor skierowała do pracowników przedszkola słowa podziękowania za ich pracę oraz życzenia wszelkiej pomyślności. Społeczność przedszkolna obejrzała transmisję uroczystości online.

E. B.

zdjęcia: galeria

 


Pozostałe aktualności