Dziś jest niedziela, 07.08.2022, imieniny Doroty, Kajetana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » DZIEŃ DZIECKA 2022

DZIEŃ DZIECKA 2022

gr. 2 i chusta klanza

Dzień Dziecka  to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci. Święto, które w naszym przedszkolu trwa cały tydzień  pełen zabawy, radości i wielu niespodzianek. Każdego dnia na dzieci czekały inne atrakcje. Były to między innymi: dyskoteka, wesołe zabawy takie jak pokonywanie toru przeszkód, zabawy z chustą animacyjną. Po tych zmaganiach dzieci chętnie zjadły pieczone kiełbaski i lody. Innego dnia nie lada atrakcją była Letnia Olimpiada Przedszkolaków zorganizowana przez pracowników OSiRu w Malanowie, a także pokaz sprzętu strażackiego i pokonanie toru przeszkód przygotowanego przez strażaków z OSP Malanów. Był to niesamowity dzień pełen wyzwań. Innego dnia dzieci mogły przynieść do przedszkola swoje ulubione zabawki, którymi mogły się bawić z innymi dziećmi. Nie zabrakło też wielu ciekawych zabaw na świeżym powietrzu, które sprawiły dzieciom wiele radości. To był wspaniały tydzień pełen niezapomnianych wrażeń.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wspaniałego tygodnia.

A. Macikowska

zdjęcia: grupa II

            grupa X

            grupa VII

            grupa I

            grupa V

            grupa IV

            grupa III

            grupa IX

            grupa VIII

 


Pozostałe aktualności