Dziś jest środa, 19.01.2022, imieniny Henryka, Mariusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » DZIEŃ DZIECKA 2021

DZIEŃ DZIECKA 2021

Dzieci kopia pilke

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci, młodsze i starsze przedszkolaki. Chcąc wywołać uśmiechy na twarzach dzieci, sprawić, by były radosne i wesołe oraz aby ten czas był wyjątkowy, przygotowaliśmy dla naszych przedszkolaków kilka atrakcji w dniach 31.05 – 02.06.
Sprzyjająca pogoda pozwoliła na zorganizowanie zabaw ruchowych w ogrodzie oraz na boisku sportowym. Przedszkolaki uczestniczyły w różnorodnych działaniach, t.j.: wyścigi, pokonywanie torów przeszkód, zabawy z chustą animacyjną, rzuty do celu, przeciąganie liny, zabawy w bańkach mydlanych, rysowanie na sztalugach, itd. Po wysiłku fizycznym dzieci z ochotą i apetytem zajadały pieczone kiełbaski. Drugiego dnia we wszystkich grupach zorganizowano dyskotekę, w przerwie, której na dzieci czekał deser lodowy. Ostatnią atrakcją przygotowaną dla dzieci była IV Letnia Olimpiada Przedszkolaków zorganizowana i przeprowadzona przez pracowników OSiRu w Malanowie. Na boisku przy hali sportowej na dzieci czekały tory przeszkód o różnym stopniu trudności, które dzieci pokonywały z wielką ochotą. Na koniec przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale. Tego dnia dzieci mogły również z bliska zobaczyć wozy strażackie oraz ich wyposażenie, mogły posłuchać ciekawostek związanych z pracą strażaków oraz przypomnieć sobie numery alarmowe. Mogły również sprawdzić się na torze przygotowanym przez ochotników strażaków OSP Malanów. Każdy przedszkolak otrzymał również upominki z okazji swojego święta. Dziękujemy pracownikom  OSiRu, strażakom ochotnikom oraz rodzicom za przygotowanie niespodzianek dla dzieci.

E. Czekała

 

zdjęcia: grupa I   - Wiewiórki

            grupa II  - Zajączki

            grupa III  - Kotki

            grupa IV  - Motylki

            grupa V   -  Niedźwiadki

            grupa VI   - Żabki

            grupa VII   - Biedronki

            grupa VIII   - Pszczółki

            grupa IX     - Jeżyki

 


Pozostałe aktualności