Dziś jest sobota, 25.03.2023, imieniny Marioli, Dyzmy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Dzieci nagrodzone w XVI Powiatowym Konkursie Plastycznym pt: „Miś lubi pomagać”

Dzieci nagrodzone w XVI Powiatowym Konkursie Plastycznym pt: „Miś lubi pomagać”

-6916090101109113266 (1)

30 listopada w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Turku odbyło się rozstrzygnięcie XIV Konkursu Plastycznego pt: „Miś lubi pomagać”. Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku przedszkolnym 4-6 lat. Zadaniem uczestników było wykonanie ilustracji nawiązującej np. do pomocy chorym, niepełnosprawnym, starszym czy też osobom z Ukrainy. Z naszego przedszkola na konkurs przekazano: z gr. IV (wych. A. Dewicka-Misiek) – 2 prace, z gr. V (wych. E. Wasik) – 5 prac, z gr. VI (wych. A. Dembińska) – 2 prace, z gr. VII (wych. E. Czekała) – 1 praca, z gr. IX (wych. A. Balcerzak) – 2 prace, z gr. X (wych. M. Dewicka – Glapa) – 4 prace. Z ogromną radością i wielka dumą informujemy że z pośród 320 prac jury przyznało nagrodę Hannie Lament z grupy VI. Wyróżnienie otrzymały Alicja Orligóra z grupy oraz Wiktoria Dębińska z gr. V. Dzieci wraz z rodzicami zostali zaproszeni na uroczyste rozdanie dyplomów i nagród. Nagrodzonym i wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

A.D.M

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności