Dziś jest piątek, 24.06.2022, imieniny Jana, Danuty
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » DOBRE MANIERY – PRZEDSZKOLAKI OGLĄDAJĄ TEATRZYK

DOBRE MANIERY – PRZEDSZKOLAKI OGLĄDAJĄ TEATRZYK

Dzieci na scenie

9 maja 2022r. dzieci z grup: III, V, VI, VII i VIII naszego przedszkola udały się do świetlicy przy Gminnej Bibliotece w Malanowie, aby obejrzeć przedstawienie pt. "Alicja w krainie dobrych manier" w wykonaniu grupy Krak-Art z Krakowa. Spektakl w zabawny sposób przedstawił dzieciom różne postawy bohaterów oraz pokazał, jak ważne są dobre maniery, używanie „grzecznych słów” oraz wzajemna pomoc. Dzieci z zaciekawieniem przyglądały się całej akcji i bardzo aktywnie uczestniczyły w spektaklu.

 E.Cz.

zdjęcia: galeria

 

 


Pozostałe aktualności