Dziś jest wtorek, 15.06.2021, imieniny Jolanty, Wita
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » DO WIDZENIA, PRZEDSZKOLE!

DO WIDZENIA, PRZEDSZKOLE!

MMN1_s-Sni4cs2H53pm3MYOlKhap4OaVfhvQgcEsYkQv2mJlYA7dixZbcrhkvtqCK-9saLgMdoZ5Z2Y8K-29mLsASUZt-geGYKGFG8LlJJqedWrE0zoqfGYECDyjS2TCnoipY9A_RewYE0yP

Dobiega końca rok w przedszkolu. Był to rok szczególny dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Szczególny, gdyż epidemia koronawirusa skutecznie zdezorganizowała życie przedszkolne. Życzymy wszystkim dzieciom udanych wakacji, odpoczynku i zebrania sił przed nowymi wyzwaniami. Oby ten czas przebiegał spokojnie i bezpiecznie. Rodzicom bardzo serdecznie dziękujemy za wysiłek i współpracę związaną z nauką zdalną. Wszystkim życzymy zasłużonego odpoczynku!


Pozostałe aktualności