Dziś jest wtorek, 15.06.2021, imieniny Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Deklaracja kontynuacji wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2021/2022

Deklaracja kontynuacji wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2021/2022

Rodziców dzieci, które będą kontynuowały wychowanie przedszkolne w naszej placówce prosimy o wypełnienie i terminowe złożenie

„Deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w Gminnym Przedszkolu w Malanowie w roku szkolnym 2021/2022”

Druk do pobrania u wychowawców grup lub tutaj.

Termin składania deklaracji:

18 lutego - 26 lutego 2021 r.

• Dzieci, których rodzice złożą w terminie deklarację kontynuacji wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2021/2022 mają zapewnione miejsce w przedszkolu i nie podlegają procesowi rekrutacji.
  • Nie złożenie deklaracji we wskazanym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją dziecka z wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2021/2022 w naszej placówce.
  • Bardzo prosimy o uważne przeczytanie deklaracji i wypełnienie wszystkich rubryk.

Dyrektor Przedszkola

Agnieszka Mozio