Dziś jest niedziela, 29.01.2023, imieniny Franciszka, Zdzisława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » „CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS” – SPOTKANIE Z P. PIELĘGNIARKĄ

„CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS” – SPOTKANIE Z P. PIELĘGNIARKĄ

Zdjecia grup VII i VIII z pielegniarka

Dnia 17.11.2022 r. w ramach realizacji programu organizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Turku „Czyste powietrze wokół nas” odbyło się spotkanie z pielęgniarką, panią Justyną Sypniewską. Pani pielęgniarka przeprowadziła pogadankę, w której udział brały dzieci 5 i 6 – letnie. Celem pogadanki było kształtowanie prawidłowych postaw zdrowotnych wśród dzieci, co jest najskuteczniejszym działaniem w profilaktyce palenia tytoniu. Przedszkolaki mogły wzbogacić i utrwalić swoje wiadomości na temat szkodliwości palenia papierosów i przebywania w pomieszczeniach, gdzie inni ludzie palą papierosy, jak dbać o zdrowie swoje i innych, co to jest czynne i bierne palenie.           

A.M.

 zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności