Dziś jest środa, 19.06.2024, imieniny Gerwazego, Protazego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Czterolatki w bibliotece – grupa III

Czterolatki w bibliotece – grupa III

Zdjecie grupowe na tle ksiazek

Dzieci z gr. III 20 marca b.r. odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną w Malanowie. „Niedźwiadki” przypomniały sobie jak wygląda biblioteka oraz jaką pełni funkcję. Dowiedziały się również na czym polega praca bibliotekarza. W ramach realizowanej tematyki kompleksowej przedszkolaki wysłuchały wiosennych bajek. Pani Ania zaprezentowała czterolatkom w teatrzyku kamishibai bajkę „Groszki” dzięki, której utrwaliły sobie warunki oraz etapy rozwoju roślin. Dzieci interaktywnie słuchały też bajki „Wiosna”. Wizyta w bibliotece była ciekawą formą zajęć. Czterolatki wzbogaciły swoje wiadomości przyrodnicze o zwiastunach wiosny oraz wypożyczyły książki do czytania w przedszkolu.

E.B.

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności