Dziś jest poniedziałek, 28.11.2022, imieniny Zdzisława, Lesława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » BEZPIECZNE WAKACJE 2022

BEZPIECZNE WAKACJE 2022

Policjanci i dzieci

Lato, wakacje, podróże – te małe i te duże.  Dzieci uwielbiają ten czas, kiedy beztrosko mogą korzystać z letnich atrakcji. Wśród wielu ciekawych przygód mogą się zdarzyć niebezpieczne sytuacje. Wtedy dobrze jest sobie przypomnieć zasady bezpieczeństwa szczegółowo omawiane i utrwalane w przedszkolu.                 22.06. gościliśmy w przedszkolu panów policjantów – K. Aleksanderka oraz R. Szewczyka, którzy przeprowadzili z przedszkolakami rozmowę nt. bezpieczeństwa podczas tegorocznych wakacji. Życzymy wszystkim dzieciom i ich rodzicom, by te wakacje dostarczyły samych wspaniałych i radosnych chwil.


E. Cz

 

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności