Dziś jest niedziela, 07.08.2022, imieniny Doroty, Kajetana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » BEZPIECZNE WAKACJE 2021

BEZPIECZNE WAKACJE 2021

5ZB10W6oCaLxG37Ga2LrS0ktbPyouNO75LsFWzQPZi-POzSOAPUGrdFSsUyT_OVaxNDoCxViFFydSfb3GwhAWQ

Wakacje to czas beztroski, relaksu, wyjazdów. Jednak musimy pamiętać, że zabawa nie zwalnia nas z obowiązku dbania o bezpieczeństwo swoje i innych.  Mając na uwadze sytuację epidemiologiczną związaną z zakażeniami koronawirusem SARS-CoV-2 oraz rozpoczynający się okres wakacyjny Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Turku przypomina o zasadach bezpieczeństwa (pliki do pobrania). Życzymy przedszkolakom i ich rodzinom, aby nadchodzące wakacje były czasem zasłużonego odpoczynku i kojarzyły się wszystkim wyłącznie z przyjemnościami. 

fot. pixabay                                                                                                                                     E.B.

pliki do pobrania

 


Pozostałe aktualności