Dziś jest piątek, 14.05.2021, imieniny Bonifacego, Macieja
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » BEZPIECZNE WAKACJE 2020

BEZPIECZNE WAKACJE 2020

R98SbmnSbycnUlvrzNNnBRg3GNs-4CM9EWQMpy1Urq_YDtVDDvluINWlUqCWGiXeI0cRBbc4DaUySFrDfrOIu1xqu6BOT5WxHXUVPwlNYGwcSxiYjXy_MBQdKgnINu7JxKGHmNpe_A2k

Wakacje to okres, w którym znajdujemy czas na zabawę i relaks . Jednak wszyscy musimy pamiętać, że letni odpoczynek nie zwalnia nas z obowiązku dbania o bezpieczeństwo własne i innych. Jak powinniśmy postępować podczas spędzania wolnego czasu nad wodą, w górach, na wsi, w mieście, w gospodarstwie rolnym, aby letni wypoczynek zawsze kojarzył nam się z przyjemnościami? Wakacje 2020r z pewnością będą inne niż zwykle, bo wszyscy musimy nauczyć się nowych zasad bezpieczeństwa i wyrobić sobie nawyki, które pomogą nam ochronić się przed koronawirusem, czyli częsta dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu społecznego i unikanie zatłoczonych miejsc. Wystarczy wykazać zdrowy rozsądek i pamiętać o kluczowych zasadach bezpieczeństwa, aby i te wakacje były udane.
Życzymy wspaniałego, letniego wypoczynku!

Małgorzata Przygońska


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności