Dziś jest środa, 21.02.2024, imieniny Eleonory, Kiejstuta
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Bezpieczni w ferie 2023

Bezpieczni w ferie 2023

cartoon-g5ed70c1eb_1280

Planując zimowy wypoczynek warto zapoznać się z informacjami przygotowanymi przez różne służby i instytucje, aby odpowiednio przygotować swoje dzieci do wypoczynku zimowego oraz zdobyć niezbędną wiedzę. Państwowa Inspekcja Sanitarna w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w wieku szkolnym rokrocznie podczas ferii zimowych organizuje akcję pod nazwą: „Bezpieczne ferie”. Jest ona skierowana do ogółu społeczeństwa i ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa. Wychowawczynie wszystkich grup w naszym przedszkolu omówiły z dziećmi zasady bezpiecznej podróży i wypoczynku. Przedszkolaki przypomniały sobie również numery telefonów alarmowych. Poniżej zamieszczamy materiały przesłane przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Turku

 E.B.

fot.:pixabay

 


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności