Dziś jest sobota, 15.06.2024, imieniny Jolanty, Wita
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Bal karnawałowy przedszkolaków

Bal karnawałowy przedszkolaków

Zabawa w pociag 7

15 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy, w którym uczestniczyły dzieci z wszystkich grup wiekowych. Tego dnia na salę zawitały księżniczki, biedronki, pszczółki, spidermany, smoki i długo by tu można jeszcze wymieniać. Pomysłowość oraz kreatywność w doborze strojów była ogromna. Przedszkolaki bawiły się świetnie przy przebojach muzycznych, które przygotował dla nas „Szczypek team” w składzie p. T. Urban i p. D. Szczepaniak. W przerwie na dzieci czekał słodki poczęstunek. Zmęczone, ale szczęśliwe przedszkolaki dzieliły się po balu swoimi wrażeniami. Dziękujemy „Szczypek team” za znakomitą zabawę.

E. Czekała

zdjęcia cz. 1

zdjęcia cz. 2

zdjęcia cz. 3

 


Pozostałe aktualności