Dziś jest poniedziałek, 23.05.2022, imieniny Iwony, Emilii
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » BAL KARNAWAŁOWY 2022

BAL KARNAWAŁOWY 2022

Dzieci tancza Makarene

Karnawał to czas zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Jest to radosny okres zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Przedszkolaki także nie mogły doczekać się dnia, kiedy założą wymarzone stroje karnawałowe i zaprezentują je wśród kolegów i koleżanek w przedszkolu. 13.01., kiedy sale przedszkolne były już gotowe oraz przystrojone, a dzieci pojawiły się w przebraniach, rozpoczął się bal karnawałowy. Przedszkolaki w poszczególnych grupach bawiły się przy muzyce, brały udział w zabawach oraz różnych konkurencjach. Zabawa upływała pod znakiem fantastycznych humorów, śmiechu oraz żartów, a kiedy dzieci już się trochę zmęczyły przyszedł czas na przerwę i poczęstunek, po którym jeszcze długo tańczyły i nie chciały kończyć zabawy. Dni takie jak ten z pewnością na dłużej zapadają w pamięci i dzieci jeszcze długo wspominają je z uśmiechem.

E.Cz.

galeria: grupa VIII

            grupa VI

            grupa II

            grupa  IV

            grupa V

            grupa X

             grupa VII

              grupa III

               grupa I

               grupa IX


Pozostałe aktualności