Dziś jest wtorek, 15.06.2021, imieniny Jolanty, Wita
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » BAL KARNAWAŁOWY 2021

BAL KARNAWAŁOWY 2021

IMG_20210204_114556_resized_20210204_081700148

Karnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Nie mogło go zabraknąć również w tym roku. Choć w innych okolicznościach, to nie przeszkodziło nam, w tym, aby się świetnie bawić. Przystrojone sale przedszkolne, rytmiczne przeboje, konkursy i zabawy sprawiły, że przedszkolaki bawiły się wyśmienicie. 04 lutego od samego rana witaliśmy dzieci przebrane za: Elsy, wróżki, księżniczki, spider-many, ninja, policjantów, żołnierzy, strażaków, piratów i tak można byłoby wymieniać jeszcze długo. Stroje były piękne, kolorowe i pomysłowe. W salach przedszkolnych zabawa trwała w najlepsze. Przedszkolaki, choć już troszkę zmęczone, nie przestawały tańczyć i wspólnie się bawić, a uśmiechy nie znikały z ich twarzy. Bal był wspaniałą okazją do tego, by dzieci mogły zaprezentować swoje zainteresowania, talenty oraz by dać naszym przedszkolakom wiele radości.

E. Czekała

zdjęcia: grupa I

            grupa II

            grupa III

            grupa IV

            grupa V

            grupa VI

            grupa VII

            grupa VIII

            grupa IX


Pozostałe aktualności