Dziś jest poniedziałek, 17.06.2024, imieniny Laury, Alberta
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Babciu, Dziadku - kochamy Was

Babciu, Dziadku - kochamy Was

Taniec z wstazkami

Babcia i Dziadek to ważni członkowie rodziny. Przekazują wiedzę, dzielą się doświadczeniami, kultywują tradycje rodzinne. Są nieocenionym źródłem wsparcia dla rodziców, a dla wnucząt wspaniałymi towarzyszami zabaw, pocieszycielami, powiernikami tajemnic. Dzieci z naszego przedszkola swoją miłość i wdzięczność wyraziły poprzez wiersze i piosenki podczas uroczystości zorganizowanych z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki z przejęciem śpiewały, recytowały, grały na instrumentach i tańczyły. Obdarowały też swoich bliskich pieczołowicie przygotowywanymi upominkami. Cieszymy się, że mogliśmy gościć Państwa w naszym przedszkolu oraz życzymy dużo zdrowia, radości na co dzień i satysfakcji z kontaktów z wnukami.

E.B.

zdjęcia:  grupa VII

              grupa IV

              grupa X

              grupa VI

              grupa  II

              grupa I

              grupa III

              grupa IX

              grupa VIII

              grupa V


Pozostałe aktualności