Dziś jest sobota, 15.06.2024, imieniny Jolanty, Wita
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Audycja muzyczna

Audycja muzyczna

DSC02152

We wtorek 28 lutego w naszym przedszkolu odbyła się kolejna audycja muzyczna. Tym razem pp Ewa i Sławomir Bartkiewiczowie z Artystycznej Agencji Muzycznej „Art-ES” z Pabianic wystąpili w towarzystwie gościa p. Manuela Montenegro przedstawiciela muzyki latynoamerykańskiej. Muzycy zaprezentowali publiczności utwory takie jak: ,,Imillitay”, ,,Maria Isabel”, „La Cucaracha”, „La Bamba” czy „Cancion del Mariachis” z filmu „Desperado”. Przedszkolakom bardzo przypadły do gustu melodyjne utwory i chętnie wyklaskiwały ich rytm, a nawet śpiewały fragmenty refrenów. Obcowanie z muzyką słyszaną na żywo wpływa na bardziej świadomy i aktywny jej odbiór przez dzieci. Dziękujemy naszym gościom za mile spędzony czas i czekamy na kolejne spotkanie z muzyką.    

E.B.

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności