Dziś jest poniedziałek, 21.01.2019, imieniny Agnieszki, Jarosławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » ZIMOWE ZABAWY NA ŚNIEGU

ZIMOWE ZABAWY NA ŚNIEGU

 ZIMOWE ZABAWY NA ŚNIEGU

O tym, że dzieci kochają spędzać czas na świeżym powietrzu wie każdy. Nawet lekki mróz nie jest im straszny. W minionym tygodniu w przedszkolu udało się wreszcie w pełni wykorzystać zimową aurę i dać dzieciakom trochę szczęścia. Dzieci z grupy II, IV i VII wyszły na plac zabaw, gdzie mogły ulepić bałwany, pobiegać, porzucać się śnieżkami i tropić ślady. Dla dzieci była to ogromna frajda, a te beztroskie chwile zostaną w pamięci na długi czas.

Agnieszka Dewicka-Misiek

zdjęcia:

             grupa IV

             grupa VII

 


Pozostałe aktualności