Dziś jest czwartek, 16.07.2020, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE – grupa VI i VII

ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE – grupa VI i VII

ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE – grupa  VI i VII

Dnia 18 i 19 czerwca odbyło się w naszym przedszkolu  uroczyste pożegnanie 6 – latków z grupy VI i VII. Trzy wspólnie spędzone lata bardzo szybko nam minęły i trochę smutno było się rozstawać, ale jak wiadomo zawsze przychodzi taki moment w życiu przedszkolaka, że trzeba w końcu opuścić jego  mury. Podczas uroczystego zakończenia edukacji przedszkolnej mali absolwenci w skupieniu z uśmiechem i gracją recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli. Uroczystość przebiegała w bardzo miłej i życzliwej atmosferze. Na pamiątkę tego wielkiego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki ufundowane przez Rade Rodziców.  Były także życzenia i podziękowania  dla rodziców ze strony wychowawców i pani dyrektor Agnieszki Mozio, która  wręczyła dyplomy uznania należącym do Rady Rodziców, dziękując za wieloletnia współpracę. Nie obyło się również bez wzruszeń i łez w oczach. Były to dni pełne radości a zarazem smutku, bo dzieci żegnały ukochane przedszkole…
Serdecznie dziękujemy rodzicom za wspaniałą współpracę.

 

Agnieszka Dewicka-Misiek

 

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności