Dziś jest czwartek, 16.07.2020, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » ZAKOŃCZENIE ROKU - grupa VIII i IX

ZAKOŃCZENIE ROKU - grupa VIII i IX

ZAKOŃCZENIE ROKU - grupa VIII i IX

Właśnie skończył się kolejny wspólny, pełen pracy i zabawy, rok szkolny. Już niebawem rozpocznie się letni wypoczynek naszych pociech, na który naprawdę zasłużyły. Zanim wszyscy wyruszymy na wakacje pięknie się żegnamy. Ze smutkiem żegnamy dzieci, które podejmą nowe wyzwanie - nauka w zerówce.  Jesteśmy pewni, że będą prymusami! Życzymy im powodzenia! Chcemy również podziękować wszystkim Rodzicom, za współpracę i wsparcie na jakie mogliśmy liczyć w ciągu całego roku szkolnego. Dzieciom, które pozostaną w przedszkolu kolejny rok, życzymy by wakacje były czasem efektywnego wypoczynku, by nabrały sił i zapału do zabawy i pracy w kolejnym roku szkolnym. By nadchodzące wakacje były ciekawe ale przede wszystkim bezpieczne, by sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc i zawieraniu nowych przyjaźni.


Agnieszka Balcerzak

zdjęcia: grupa VIII

             grupa IX


Pozostałe aktualności