Dziś jest czwartek, 18.07.2019, imieniny Erwina, Kamila
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW - grupa I, III, VI i IX

ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW - grupa I, III, VI i IX

ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW - grupa I, III, VI i IX

W grudniu w naszym przedszkolu odbywały się zajęcia otwarte, w których uczestniczyli rodzice i dzieci z grupy I, III, VI i IX.  Dzieci miały okazję pokazać bliskim swoje ulubione miejsca zabaw i zajęć.  Zaprosiły też rodziców do wspólnych zabaw muzyczno-ruchowych. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki i eksperymentowały.  Dla opiekunów była to okazja zaobserwowania zachowania swojej pociechy w grupie przedszkolnej. W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym uczestnicy spotkań wykonywali ozdoby bożonarodzeniowe. W efekcie ich pracy powstały różnorodne ozdoby choinkowe i stroiki, które będzie można nabyć podczas organizowanego w naszym przedszkolu kiermaszu bożonarodzeniowego. Wspólna praca była okazją do integracji dzieci i rodziców oraz miłą formą wspólnego spędzania czasu w świątecznym klimacie.

Elżbieta Bartosik

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności