Dziś jest sobota, 20.07.2019, imieniny Czesława, Hieronima
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » ZAJĘCIA ADAPTACYJNE W NASZYM PRZEDSZKOLU

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE W NASZYM PRZEDSZKOLU

Jak co roku późną wiosną w naszym przedszkolu organizowane są spotkania z dziećmi, które po raz pierwszy od września rozpoczną edukację przedszkolną. Cotygodniowe zajęcia mają na celu zmniejszenie stresu dzieci oraz rodziców w związku z nowym otoczeniem oraz nowymi osobami. Dzieci poznają wtedy budynek oraz poszczególne sale przedszkolne, bawią się różnorodnymi zabawkami, poznają zabawy ruchowe oraz ze śpiewem, pracują przy stolikach oraz korzystają ze sprzętów zgromadzonych na placu zabaw. W tym roku również rodzice z dziećmi licznie przybywali na zajęcia, aby choć w małym stopniu zobaczyć, jak wygląda nasz przedszkolny świat. Dziękujemy za udział w spotkaniach i mamy nadzieje, że po wakacjach powitamy nowe dzieci, aby dołączyły do grona dumnych przedszkolaków.

Ewelina Czekała


Pozostałe aktualności