Dziś jest poniedziałek, 15.07.2019, imieniny Włodzimierza, Henryka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Z WIZYTĄ W SKLEPIE - grupa III

Z WIZYTĄ W SKLEPIE - grupa III

Z WIZYTĄ W SKLEPIE - grupa III

W bieżącym roku szkolnym dzieci poznają zawody swoich rodziców. Na zaproszenie jednej z mam odwiedziliśmy sklep mięsny. Dzieci poznały asortyment sklepu, który podczas codziennych zakupów odwiedzają rodzice, zobaczyły jak powstaje mięso mielone na ulubione przez dzieci kotleciki i spagetti, poznały maszyny potrzebne do pracy w tym sklepie oraz zobaczyły chłodnię, w której przechowuje się produkty.  To była bardzo pouczająca wycieczka.
                                                                                                                 

Małgorzata Muszyńska

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności