Dziś jest poniedziałek, 21.01.2019, imieniny Agnieszki, Jarosławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » „Z tańcem przez Europę”– sześciolatki z grupy VI na Przeglądzie Twórczości Przedszkolaków w Cekowie

„Z tańcem przez Europę”– sześciolatki z grupy VI na Przeglądzie Twórczości Przedszkolaków w Cekowie

„Z tańcem przez Europę”– sześciolatki z grupy VI na Przeglądzie Twórczości Przedszkolaków w Cekowie

W dniu 28 kwietnia dzieci z grupy VI na zaproszenie przedszkola z Cekowa wzięły udział w Przeglądzie Twórczości Przedszkolaków. Zaproszone grupy zaprezentowały tańce do popularnych melodii europejskich twórców, ale trafiały się również polskie akcenty. Dzieci z grupy VI zaprezentowały taniec z pałeczkami do melodii „The claping song” oraz piosenkę „Jesteśmy Polką i Polakiem”. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki w postaci książek. Po zakończonych występach dzieci posiliły się pysznym plackiem drożdżowym, a następnie zostały zaproszone do wspólnej zabawy.

Małgorzata Muszyńska

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności