Dziś jest czwartek, 21.02.2019, imieniny Eleonory, Kiejstuta
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLAKI NA XV DNIACH MALANOWA

PRZEDSZKOLAKI NA XV DNIACH MALANOWA

PRZEDSZKOLAKI NA XV DNIACH MALANOWA

Podczas tegorocznych obchodów Dni Malanowa przedszkolaki z grupy V miały okazję zaprezentować się na dużej scenie przy licznie zgromadzonej publiczności. Na początku zaprezentowała się Hania Zagozda z gr. IV w piosence "Duszki leśne" pod kierunkiem p. A. Dewickej - Misiek. Następnie wystąpili soliści - Rozalia Sylwestrzak w piosence "Moja planeta oraz Paweł Kąciak w piosence "Walczyk dla mamy". Dzieci wspólnie zaśpiewały piosenkę "Mamo, tato co Wy na to?" Na koniec pochwaliły się zdolnościami tanecznymi w układach choreograficznych do muzyki "Czerwone jagody" oraz "Hej bystra woda",  za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Mali artyści przełamali nieśmiałość oraz tremę z zaangażowaniem występując dla społeczności lokalnej oraz z dumą i satysfakcją zeszły ze sceny, aby móc dalej korzystać z atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Ewelina Czekała

 

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności