Dziś jest wtorek, 26.03.2019, imieniny Emanuela, Larysy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » WYRÓŻNIENIE JULII W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

WYRÓŻNIENIE JULII W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

Dzieci z naszego przedszkola brały udział w gminnym konkursie plastycznym „Zapobiegamy pożarom”. Zwycięskie prace zostały przekazane do etapu powiatowego. Wśród nich znalazły się prace dziewczynek z grupy VII: Wiktorii Brzózki i Julii Janik. Organizatorem konkursu był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOOSP RP w Turku przy współudziale działającej przy nim komisji do spraw młodzieży i Muzeum Miasta Turku. Podsumowanie tegorocznej edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego „Zapobiegamy pożarom” odbyło się w Dobrej. Spośród nadesłanych 113 prac jury w składzie: Bartosz Stachowiak – przewodniczący, Mariusz Zając – sekretarz, Ewa Ogrodowczyk, Alicja Stefaniak, Martyna Ratyńska, bryg. Robert Bącała i Jarosław Pasik wybrało najlepsze. Praca Julii Janik została wyróżniona w kategorii „przedszkola” i została zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego. Serdecznie gratulujemy.

Elżbieta Bartosik

 

 

 


Pozostałe aktualności