Dziś jest poniedziałek, 15.07.2019, imieniny Włodzimierza, Henryka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » WYRÓŻNIENIE DLA MARTY W KONKURSIE PLASTYCZNYM NA ETAPIE POWIATOWYM

WYRÓŻNIENIE DLA MARTY W KONKURSIE PLASTYCZNYM NA ETAPIE POWIATOWYM

Po raz kolejny nasze przedszkolaki brały udział w gminnym konkursie plastycznym „Zapobiegamy pożarom”, który zakończył się ogromnym sukcesem dla trzech dziewczynek , ponieważ zajęły kolejno I, II i III miejsce w kategorii przedszkolaków. To właśnie ich prace wzięły udział w kolejnym etapie konkursu – tym razem powiatowym. 16 marca br. w Sali Sportowej w Malanowie odbyły się powiatowe eliminacje wyżej wymienionego konkursu. Ich organizatorem był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Turku wraz z Komendą Powiatową PSP w Turku, Starostwem Powiatowym w Turku oraz Muzeum Miasta Turku im Józefa Mehoffera. Jury w składzie: Bartosz Stachowiak, Ewa Ogrodowczyk, Wacław Szajrych, mł. bryg. Krzysztof Kubiak, Alicja Stefaniak i Mariusz Zając wśród 82 prac przyznało nagrody i wyróżnienia. W grupie wiekowej „przedszkole” to właśnie praca naszej Marty Harasnej otrzymała wyróżnienie i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.
                                                                                                                 

Edyta Wasik

 


Pozostałe aktualności