Dziś jest czwartek, 16.07.2020, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » WYCIECZKA DO URZĘDU GMINY – grupa V

WYCIECZKA DO URZĘDU GMINY – grupa V

WYCIECZKA DO URZĘDU GMINY – grupa V

22 listopada dzieci z grupy V odwiedziły Urząd Gminy w Malanowie. Przewodnikiem po urzędzie był p. Dawid Misiek – tata Małgosi. Wizyta rozpoczęła się od spotkania z Wójtem Gminy – p. Ireneuszem Augustyniakiem, który zaprosił dzieci do swojego gabinetu. Przedszkolaki miały tam niepowtarzalną okazję zasiąść na fotelu naszego włodarza. W czasie wycieczki pięciolatki odwiedziły również pokój p. informatyka, Referat Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej, Centrum Usług Wspólnych oraz Urząd Stanu Cywilnego. Dzieci mogły z bliska przyjrzeć się na czym polega praca urzędnika. Na zakończenie spotkania przedszkolaki wykonały pamiątkowe zdjęcie z Wójtem Gminy. Bardzo dziękujemy za tę ciekawą wycieczkę i życzliwe przyjęcie.
                                                                                              

    Małgorzata Przygońska

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności