Dziś jest środa, 22.05.2019, imieniny Heleny, Wiesławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » WYCIECZKA DO LASU - grupa II i III

WYCIECZKA DO LASU - grupa II i III

WYCIECZKA DO LASU - grupa II i III

Wtorek 4 grudnia był dniem pełnym wrażeń dla przedszkolaków z grupy II i III, które zaraz po śniadaniu wyruszyły autokarem na wycieczkę do Nadleśnictwa w Turku. Dzieci przywitał leśnik – p. Witold Lewandowski. Maluchy odwiedziły izbę edukacyjną, gdzie obejrzały makietę i film animowany o mieszkańcach lasu. Z panem leśniczym przedszkolaki wyszły też na spacer, podczas którego przypomniano zasady zachowania się w lesie. Ponieważ zbliża się czas świąt bożonarodzeniowych trzeba było też wybrać pachnące choinki, które z dziećmi przyjechały do przedszkola. Przystrojone będą czekać na Mikołaja i prezenty.
                                                                                                            

Małgorzata Przygońska

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności