Dziś jest wtorek, 23.04.2019, imieniny Jerzego, Wojciecha
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » WYCIECZKA DO KUCHNI PRZEDSZKOLNEJ – grupa II

WYCIECZKA DO KUCHNI PRZEDSZKOLNEJ – grupa II

W piątek 1 marca dzieci 3,4 – letnie z grupy II  przy okazji omawiania wynalazków ułatwiających życie wybrały się na wycieczkę do kuchni przedszkolnej, aby sprawdzić jakie urządzenia są tam wykorzystywane. Przed wejściem przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami bezpieczeństwa. Miały okazję zapoznać się z wyposażeniem: urządzeniami i przyborami oraz pracą pani kucharki. Dzieci mogły z bliska zobaczyć, jak przygotowywane są dla nich smaczne i zdrowe posiłki. Była to ciekawa wycieczka zapoznająca przedszkolaki z pracą kucharki.

Małgorzata Przygońska