Dziś jest poniedziałek, 15.07.2019, imieniny Włodzimierza, Henryka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » WYCIECZKA DO KUCHNI PRZEDSZKOLNEJ – grupa II

WYCIECZKA DO KUCHNI PRZEDSZKOLNEJ – grupa II

WYCIECZKA DO KUCHNI PRZEDSZKOLNEJ – grupa II

W piątek 1 marca dzieci 3,4 – letnie z grupy II  przy okazji omawiania wynalazków ułatwiających życie wybrały się na wycieczkę do kuchni przedszkolnej, aby sprawdzić jakie urządzenia są tam wykorzystywane. Przed wejściem przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami bezpieczeństwa. Miały okazję zapoznać się z wyposażeniem: urządzeniami i przyborami oraz pracą pani kucharki. Dzieci mogły z bliska zobaczyć, jak przygotowywane są dla nich smaczne i zdrowe posiłki. Była to ciekawa wycieczka zapoznająca przedszkolaki z pracą kucharki.
                                                                                                   

Małgorzata Przygońska

zdjęcia: galeria

 


Pozostałe aktualności