Dziś jest czwartek, 16.07.2020, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » WYCIECZKA DO KINA – gr. I, II, III, VIII i IX

WYCIECZKA DO KINA – gr. I, II, III, VIII i IX

WYCIECZKA DO KINA – gr. I, II, III, VIII i IX

We wtorek 26 listopada 2019r. dzieci z grup młodszych wybrały się na wycieczkę do kina Helios w Koninie, by obejrzeć bajkę animowaną p.t. „Kraina lodu 2”. Dzieci z zainteresowaniem śledziły losy głównych bohaterów. Emocjonalnie reagowały na przeżywane przez nich przygody. W skupieniu słuchały często pojawiających się podczas seansu musicalowych piosenek. Bajka  dostarczyła przedszkolakom wielu wrażeń oraz podkreśliła moc siostrzanej miłości i życia w zgodzie z naturą. Ciekawość wśród dzieci wzbudziła nie tylko projekcja filmu, ale również sala kinowa i jej otoczenie. Atrakcją okazał się również sam przejazd autokarem. Bowiem dla wielu była to pierwsza taka podróż. Wycieczka była dla jej uczestników źródłem niezapomnianych przeżyć.

Elżbieta Bartosik

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności