Dziś jest środa, 08.07.2020, imieniny Edgara, Elżbiety
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Wizyta przedszkolaków w I klasie- gr. VI

Wizyta przedszkolaków w I klasie- gr. VI

Wizyta przedszkolaków w I klasie- gr. VI

11 czerwca dzieci z grupy VI z naszego przedszkola wybrały się z wizytą do Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w11 czerwca dzieci z grupy VI z naszego przedszkola wybrały się z wizytą do Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Malanowie. Większość z naszych wychowanków już od września rozpocznie naukę w I klasie tej szkoły.. Dzięki uprzejmości pani Barbary Chojnackiej wychowawczyni klasy Ic dzieci obejrzały szkołę, poznały bibliotekę, salę lekcyjną, stołówkę, a także salę gimnastyczną na której mogły się wspólnie zintegrować z pierwszakami podczas zabaw ruchowych. Następnie udaliśmy się do sali lekcyjnej naszych gospodarzy. Dużym przeżyciem dla przedszkolaków był udział w lekcji, podczas której mogły porozmawiać i pobawić się ze starszymi kolegami oraz zasiąść w szkolnej ławce. Na zakończenie wykonaliśmy pamiątkową fotografię. Z wypowiedzi dzieci wynikało, iż szkoła bardzo im się podoba i wszyscy chętnie rozpoczną w niej naukę już we wrześniu.

Agnieszka Dewicka-Misiek

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności