Dziś jest poniedziałek, 15.07.2019, imieniny Włodzimierza, Henryka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » „WIOSENNE TRELE” – AUDYCJA MUZYCZNA

„WIOSENNE TRELE” – AUDYCJA MUZYCZNA

3 kwietnia odbyła się kolejna audycja muzyczna przeznaczona dla przedszkolaków pt. „Wiosenne trele”. Tym razem gospodarze programu do udziału zaprosili flecistkę p. Izabelę Supera. W wiosennym spotkaniu dzieci poznały flet duży i mały oraz wysłuchały utworów wykonanych na tym instrumencie m. in.”Badinerie”, „Prząśniczka”, „Dla Diany”, „Marsz turecki”. Spotkanie pozwoliło rozgościć się na dobre wiośnie, a muzyka wprowadziła wszystkich uczestników w miły i radosny nastrój.
                                                                                           

 

  Małgorzata Przygońska
Pozostałe aktualności