Dziś jest poniedziałek, 15.07.2019, imieniny Włodzimierza, Henryka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » WIELKANOC TUŻ, TUŻ – zajęcia otwarte w gr. II, IV, VII i VIII

WIELKANOC TUŻ, TUŻ – zajęcia otwarte w gr. II, IV, VII i VIII

WIELKANOC TUŻ, TUŻ – zajęcia otwarte w  gr. II, IV, VII i VIII

Na przełomie marca i kwietnia odbyły się w naszym przedszkolu zajęcia otwarte dla rodziców – tym razem w gr. II, IV, VII i VIII. Rodzice w tych dniach mogli m.in.: podziwiać zdolności aktorskie swoich pociech podczas oglądania programów artystycznych np. z okazji Dnia Kobiet, Pierwszego Dnia Wiosny czy o tematyce wielkanocno - wiosennej, zaobserwować również funkcjonowanie swojego dziecka w grupie przedszkolnej poprzez uczestnictwo w zajęciach przygotowanych przez wychowawców.  Jednak celem przewodnim tych zajęć było wspólne wykonanie dekoracji i ozdób wielkanocnych. Wśród nich znalazły się wykonane różnymi technikami pisanki, palmy wielkanocne, zajączki, kury i baranki, stroiki oraz wiele innych pięknych prac. Wszyscy pracowali z wielkim zaangażowaniem i radością. Spotkania przebiegły w miłej i serdecznej atmosferze i wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Rodzicom bardzo dziękujemy za poświęcony czas i tak liczne przybycie a ich rękodzieła będzie można nabyć podczas zaplanowanego na kwiecień kiermaszu wielkanocnego.
       

Edyta Wasik

 

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności