Dziś jest poniedziałek, 15.07.2019, imieniny Włodzimierza, Henryka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » "WIELKANOCNE OZDOBY" - ZAJĘCIE OTWARTE - grupa V

"WIELKANOCNE OZDOBY" - ZAJĘCIE OTWARTE - grupa V

"WIELKANOCNE OZDOBY" -  ZAJĘCIE OTWARTE - grupa V

Okres przygotowań do Świąt Wielkanocnych to wspaniała okazja do poznania przez dzieci polskich tradycji świątecznych. W czwartek, 29 marca w grupie ”Zajączki” odbyły się warsztaty plastyczne. Dzieci wraz z rodzicami wykonały ozdoby wielkanocne, które przeznaczone będą na zbliżający się kiermasz. Pięciolatki zrobiły rodzicom niespodziankę i przygotowały przedstawienie teatralne pt: ”Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Podczas przedstawienie dzieci były świadkami eksperymentu chemicznego wykonanego przez złą królową. To była świetna zabawa. Cieszymy się ze spotkania i doceniamy aktywną współpracę rodziców z naszym przedszkolem.

Alicja Dembińska

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności