Dziś jest czwartek, 18.07.2019, imieniny Erwina, Kamila
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE W ŚDS W MIŁACZEWIE – grupa V

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE W ŚDS W MIŁACZEWIE – grupa V

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE W ŚDS W MIŁACZEWIE – grupa V

W dniu 12 grudnia 2018 roku dzieci z grupy V w ramach realizacji kolejnego zadania z programu własnego „Kolorowy świat dziecka” którego jednym z celów jest rozwijanie twórczej postawy, kreatywności oraz poczucia estetyki u dzieci pod opieką wychowawczyni A. Dembińskiej oraz pani G. Pakuły udały się na wycieczkę do Środowiskowego Domu Samopomocy w Miłaczewie. Przedszkolaków przywitała kierownik pani Aneta Kostrzewa, która zaprosiła dzieci do wspólnego działania z podopiecznymi ŚDS. Efektem pracy były kolorowe, samodzielnie wykonane kartki świąteczne oraz miały  możliwość ozdobienia przepysznych świątecznych pierników. Mamy nadzieję, że spotkanie przyniosło wiele pozytywnych wrażeń i przyczyniło się do kształtowania u dzieci i uczestników WTZ  poczucia tolerancji wobec innych i chęci współdziałania z nimi. Poprzez tego typu spotkania dzieci lepiej poznają własne możliwości oraz uczą się wzajemnej tolerancji.

Alicja Dembińska

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności