Dziś jest wtorek, 23.04.2019, imieniny Jerzego, Wojciecha
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » "WAKACYJNE RADY", CZYLI SPOTKANIE Z POLICJANTEM

"WAKACYJNE RADY", CZYLI SPOTKANIE Z POLICJANTEM

"WAKACYJNE RADY", CZYLI SPOTKANIE Z POLICJANTEM

18 czerwca we wszystkich oddziałach naszego przedszkola odbyło się spotkanie z policjantem z Komendy Powiatowej Policji w Turku – dzielnicowym gminy Malanów asp. sztab. Krzysztofem Aleksanderkiem. Tematem spotkania było omówienie zasad bezpiecznego zachowania się w domu, na ulicy, w kontaktach z nieznajomymi ludźmi oraz podczas letniego wypoczynku - głównie nad wodą. Pan policjant wytłumaczył dzieciom jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Na pochwałę zasługuje znajomość numerów alarmowych jaką wykazały się przedszkolaki. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Miejmy nadzieję, że będą umiały skorzystać z nich podczas letniego wypoczynku.

                                                                                                           

Małgorzata Przygońska

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności