Dziś jest poniedziałek, 15.07.2019, imieniny Włodzimierza, Henryka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » „W ŚWIECIE DINOZAURÓW”

„W ŚWIECIE DINOZAURÓW”

„W ŚWIECIE DINOZAURÓW”

28 marca nasze przedszkole odwiedziło mobilne planetarium „Apollo” Łukasz Tralewski. Dzieci obejrzały projekcję zatytułowaną „Dino Park”, która wywarła na nich niezapomniane wrażenia. Przedszkolaki wzbogaciły swoje wiadomości przyrodnicze, poznały odległy świat dinozaurów a wszystko odbywało się pod specjalna kopułą, z wykorzystaniem zróżnicowanych środków audiowizualnych, co  dla najmłodszych stanowiło dodatkową atrakcję.  Ta niecodzienna forma zajęć edukacyjnych sprawiła wszystkim dużo radości.

Elżbieta Bartosik

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności