Dziś jest piątek, 18.10.2019, imieniny Juliana, Łukasza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » W PARKU ROZRYWKI RODZINNEJ

W PARKU ROZRYWKI RODZINNEJ

W PARKU ROZRYWKI RODZINNEJ

22 i 23 maja przedszkolaki wybrały się do Parku Rozrywki Rodzinnej w Kaliszu. Wycieczka została ufundowana przez Radę Rodziców w ramach obchodów w naszej placówce Dnia Dziecka.
Na najmłodszych czekało tam mnóstwo atrakcji w postaci zamków pneumatycznych, basenów z piłkami, labiryntów, zjeżdżalni, pojazdów, kolorowych domków, zabawek itp. Dzieci z nieskrywaną radością wykorzystywały każdą chwilę na zabawę w gronie rówieśników. W przerwie czekał na nie słodki poczęstunek. Wycieczka była okazją do rozwijania aktywności fizycznej i umiejętności społecznych dzieci. Wzbogaciła je o nowe doświadczenia, ale przede wszystkim była źródłem radosnych przeżyć.

Elżbieta Bartosik

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności