Dziś jest niedziela, 16.12.2018, imieniny Albiny, Zdzisławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » „W KRAINIE MAGII ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA”- grupa VIII

„W KRAINIE MAGII ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA”- grupa VIII

„W KRAINIE MAGII ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA”- grupa VIII

Tradycje Bożonarodzeniowe były inspiracją do zaproszenia rodziców dzieci z gr. VIII w dniu 20 grudnia na przedstawienie muzyczno- teatralne pt. „W krainie magii świąt Bożego Narodzenia”. Miła, świąteczna atmosfera udzielała się dzieciom, które czekały na pokazanie swoich umiejętności poprzez recytowane wiersze i zaśpiewanie świątecznych piosenek a także zaprezentowanie układów tanecznych. Wszystko to przyniosło zamierzone efekty, w postaci gromkich braw, którymi zostały obdarowane dzieci za swój występ. Przedstawienie wywołało wiele wzruszeń i rodzicielskiej dumy. „ Niebo -ziemi, niebu-ziemia, wszyscy wszystkim ślą życzenia”- tymi słowami wyśpiewanej świątecznej, wzruszającej piosenki zakończyliśmy nasz program artystyczny. Niechaj te życzenia- z nieba i z ziemi przyniosą wszystkim nam spokój i wytchnienie podczas tegorocznych świat a także w nadchodzącym Nowym Roku. Na koniec rodzice z dumą potwierdzili, że dzieci są „Odkrywcami magii Świąt Bożego Narodzenia” za co przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale a także dyplomy dla swoich rodzin. Na pamiątkę miłego spotkania została wykonana wspólna fotografie a resztę czasu mile spędzono na rozmowach.

Agnieszka Balcerzak

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności