Dziś jest czwartek, 15.11.2018, imieniny Alberta, Leopolda
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/18

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/18

Jedziemy na wakacje
do lasu, nad wodę.
Prosimy ciebie, słonko
o piękną pogodę...

W dniach 20.06 - 21.06.2018r. w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego w obecności rodziców. Grupy młodsze oraz średniaki żegnały przedszkole na czas wakacji recytując wiersze, śpiewając piosenki i prezentując tańce. Przedszkolaki, choć już częściowo myślami na wakacjach, to starały się wystąpić jak najlepiej potrafiły. Po występach był czas na pamiątkowe zdjęcia, ostatnie uściski i życzenia udanych wakacji. Mamy nadzieję, że po wakacyjnej przerwie wszystkie przedszkolaki wrócą do przedszkola wypoczęte, pełne sił i energii na nowy rok szkolny. Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji, wypoczynku, pięknej pogody i niezapomnianych wrażeń.

Ewelina Czekała

zdjęcia: grupa V