Dziś jest piątek, 21.02.2020, imieniny Eleonory, Kiejstuta
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Teatrzyk pt. "Przygody żeglarza Kapitana Pluska"

Teatrzyk pt. "Przygody żeglarza Kapitana Pluska"

Teatrzyk pt. "Przygody żeglarza Kapitana Pluska"

11 lutego dzieci z naszego przedszkola obejrzały przedstawienie pt. „ Przygody żeglarza kapitana Pluska” w wykonaniu aktorów Teatru „AMUZADO” z Krakowa. Był to wesoły teatrzyk obrazujący cenne wartości. Przedszkolaki uczestniczyły w niezwykłych przygodach kapitana, który wraz ze swoją papugą podróżował przez bajkowy świat w poszukiwaniu przyjaźni. Na swojej drodze  pomógł Rakowi Pustelnikowi, Grubej Rybie oraz roztańczonej Foce, czym zdobył sobie ich przyjaźń. Podczas występu dzieci dobrze się bawiły i aktywnie uczestniczyły w ciekawym przedstawieniu.
                                                                                                            

Małgorzata Przygońska

 

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności