Dziś jest wtorek, 26.03.2019, imieniny Emanuela, Larysy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » TEATRZYK PT. "CISZA"

TEATRZYK PT. "CISZA"

TEATRZYK PT. "CISZA"

23 marca dzieci z naszego przedszkola obejrzały przedstawienie pt. „Cisza” w wykonaniu aktorów teatru „Moralitet” z Krakowa. Przedszkolaki mogły uczyć się z niego grzeczności, dobrego wychowania i dobrych manier. Dowiedziały się również, jak ważne i miłe jest używanie czarodziejskich słów „proszę, przepraszam, dziękuję”. W widowisku zawarte były też problemy ochrony środowiska. Dzieciom przedstawienie bardzo się podobało. Żywo reagowały na przedstawiane sytuacje, aktywnie uczestniczyły poprzez rozmowy z aktorami, udział w zabawie w szukanie przeciwieństw i rozwiązywanie zagadek o baśniowych bohaterach. Zadowolone przedszkolaki brawami podziękowały za ciekawe przedstawienie.

Małgorzata Przygońska

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności