Dziś jest wtorek, 23.04.2019, imieniny Jerzego, Wojciecha
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » TEATRZYK "MAGICZNY KAPELUSZ"

TEATRZYK "MAGICZNY KAPELUSZ"

TEATRZYK "MAGICZNY KAPELUSZ"

W piątek 15.06.2018r. w naszym przedszkolu odbył się ostatni teatrzyk przed wakacjami. Wystawiła go grupa teatralna T z Torunia. Główni bohaterowie opowiadania - słoń Tadeusz i mrówka Helenka nie akceptowali swojego wyglądu i szukali sposobu, aby się zmienić. Miał im w tym pomóc tytułowy Magiczny kapelusz. Jednak sprawy nie potoczyły się po ich myśli i rozczarowani zrezygnowali ze swoich planów. Z pomocą przyszedł czarodziej, który pomógł im zrozumieć, że nie liczy się piękno zewnętrzne, lecz piękno wewnętrzne. Przedstawienie w wesoły i humorystyczny sposób pokazywało problem akceptacji samego siebie. Dzieci na koniec zgodnie potwierdziły, że ważne jest, aby lubić siebie takimi jakimi jesteśmy.

Ewelina Czekała

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności