Dziś jest poniedziałek, 21.01.2019, imieniny Agnieszki, Jarosławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » SZEŚCIOLATKI Z WIZYTĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ - grupa VI i VII

SZEŚCIOLATKI Z WIZYTĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ - grupa VI i VII

SZEŚCIOLATKI Z WIZYTĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ - grupa VI i VII

15 czerwca dzieci 6-letnie z grupy VI i VII odwiedziły Szkołę Podstawową w Malanowie. Nauczycielki nauczania zintegrowanego – p. Maria Prentczyńska oraz Ewa Stelmaszak zaprosiły je do udziału w lekcji w klasach: III a i III b.  Przedszkolaki odpowiadały na pytania i wykonywały zadania na kartach pracy. Bacznie obserwowały klasę szkolną, zachowanie uczniów i nauczycielki. Na zakończenie otrzymały zadania - niespodzianki do wykonania w przedszkolu. Podczas wycieczki dzieci pod opieką trzecioklasistów zwiedziły też budynek szkolny i boisko, a w drodze powrotnej zwróciły uwagę na bezpieczną drogę do szkoły. Wizyta w szkole wywarła na przedszkolakach duże wrażenie, zaspokoiła ich ciekawość oraz rozbudziła zainteresowanie kolejnym etapem nauczania.
                                                                                                                        

Elżbieta Bartosik

zdjęcia: galeriaPozostałe aktualności