Dziś jest czwartek, 16.07.2020, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » SZEŚCIOLATKI NA XIII GMINNYM PRZEGLĄDZIE PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ "NA WESOŁĄ NUTĘ"

SZEŚCIOLATKI NA XIII GMINNYM PRZEGLĄDZIE PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ "NA WESOŁĄ NUTĘ"

SZEŚCIOLATKI NA XIII GMINNYM PRZEGLĄDZIE PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ "NA WESOŁĄ NUTĘ"

W dniu 20 października 2019 r.  podczas XIII Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Na wesołą nutę" Gminne Przedszkole w Malanowie reprezentowały: Hanna Zagozda z grupy VI w piosence „Piosenka dla Supełka” oraz dwa duety z grupy VII w składzie Amanda Pawlaczyk i Wiktoria Borowik w piosence „Nasza pani” oraz Lena Bryl i Lena Kołacińska w piosence „Dzień dobry Syrenko”. Dzieci przygotowały wychowawczynie grup starszych E. Wasik i A. Dembińska.  Przegląd był okazją do prezentacji uzdolnień wokalnych dzieci i młodzieży oraz okazją wyzbycia się tremy scenicznej. Z dumą oglądaliśmy profesjonalnie i z sercem przygotowane wystąpienia naszych przedszkolaków. Uczestnicy za swój występ otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.
  

A. Dembińska

 

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności