Dziś jest poniedziałek, 15.07.2019, imieniny Włodzimierza, Henryka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ KOBIET

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ KOBIET

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ KOBIET

„Marzec wyjął grosik srebrny, teraz będzie mu potrzebny. Do kwiaciarni marzec pobiegł, kupić kwiat na Święto Kobiet”
8 marca, czyli Dzień Kobiet to święto obchodzone jako wyraz szacunku dla płci pięknej i ma bardzo radosny charakter również w naszym przedszkolu. Z okazji tej uroczystości dla wszystkich koleżanek, pań pracujących w przedszkolu, naszych emerytowanych pracowników, przedstawicieli ze Stowarzyszenia Emerytów i Rady Rodziców występ artystyczny przygotowały i zaprezentowały dzieci z gr. IV, czyli „Wiewióreczki”. Młodzi artyści wyrazili swoje z serduszek płynące życzenia dla wszystkich małych i dużych kobiet przez recytację wierszy, odgrywanie ról w wesołych inscenizacjach, śpiewane piosenki i tańcząc najlepiej jak potrafią do utworów „Brazylijska samba”  i „Być kobietą”. Po części artystycznej pięciu kawalerów z naszej grupy obdarowało Panie upominkiem w postaci kolorowego kwiatka, a do życzeń dla wszystkich kobiet przyłączyła się również Dyrektor naszego przedszkola. Akademia w wykonaniu przedszkolaków została nagrodzona gromkimi brawami i słodkim upominkiem. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i mamy nadzieje, że Dzień Kobiet będzie trwał przez cały rok, a nie tylko ten jeden dzień.
                                                                                                                                       

Edyta Wasik

zdjęcia: galeria

    


Pozostałe aktualności